Site Rengi


Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

   Dörtyol Star Özel Güvenlik ve Koruma Sistemleri Eğt. Hiz. Ltd. Şti. Özel Güvenlik Hizmeterinde Koşulsuz müşteri memnuniyeti , verimlilik ve üstün kalite anlayışından hareketle dürüst, güvenilir ve insan haklarına saygıyı kendine prensip edinen uzman kadrolar tarafından 19.11.2014 tarihinde kuruluşunu gerçekleştirerek faaliyete başlamıştır.

   Şirketimiz Özel Güvenlik Hizmeti , Özel Güvenlik Kursu Hizmetleri Vermektedir.

Türk Silahlı Kuvvetleri Bünyesinde Uzun Yıllar Başarıyla Hizmet Etmiş Kurucu ve Yönetici Kadromuzla Hizmet Vermekteyiz.

Uzman Kadrolarımız ile Özel Güvenlik Sektöründeki Eksikleri Analiz Ederek Görev Yaptıkları Yıllar Boyunca Elde Ettikleri Tecrübeleri Özel Güvenlik Sektöründe Kullanmaya Karar Verdik.

Dörtyol Star Özel Güvenlik Olarak Güvenle Korumayı Taahhüt Ederek Sizleride İş Ortağımız Olarak Görmekten Memnuniyet Duyarız.

VİZYONUMUZ

Güvenli Huzurlu Stratejik Çözümler Sunarak, Konusunda Uzman Kadrosuyla Hukuka Uygun , Mesai Mefhumu Gözetmeksizin Disiplinli ve Özverili Bir Görev Anlayışını İlke Edinerek Özel Güvenlik Denilince Aklan Gelen İlk Özel Güvenlik Şirketi Olmaktır.

Çalışanların Haklarını Gözeterek ve Uyguladığı Yöntem ile Kullandığı Teknolojik Destekle Müşteri Memnuniyetinii Ön Planda Tutmak ve Görev Yaptığı Alanlarda Saygınlığını Koruyarak Sektörde Öncü ve Lider Olmaktır.

MİSYONUMUZ

Özel Güvenliğin Tüm Unsurlarını Uygulayarak; Genel Kolluk Kuvvetlerine Yarduncu , Topluma ve Temel Değerlere Saygılı , Mesleki Açıdan Yeterli , Nitelikli Personel İstihdam Ederek Hizmet Vermektir.

  1. Müşteri Memnuniyetini En Önde Tutmak.
  2. Yasalara Uygun Davranışları İlke Edinmek.
  3. Eğitime ve Sürekli Yenilemeye Önem Vermek.
  4. Sorunsuz Hizmet Sağlamak
  5. Personelimizi Sevmek ve Saymak.
  6. Saygılı ve Duyarlı olmak.
  7. İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Hassas Olmak.
  8. Tam Donanımlı ve Modern Özel Güvenlik Hizmeti Sunmaktır.
Dörtyol Star Özel Güvenlik
Dörtyol Star Özel Güvenlik